23 Eylül 2023 Cumartesi

BİR ANIM / GÜNEY YILMAZ

O gün, okulda ilk günümdü.Öğretmenimizle ile tanıştık.Bize çikolata dağıttı. Çikolata erimişti, yiyemedim. Okulu geziyorduk. Ben merak edip öğretmenlerimi ve arkadaşlarımı bırakıp alt kata indim. İndiğimde burda hiçbir şey yok deyip yukarı çıkacaktım ki kayboldum.

Bu olaydan yaklaşık bir ay sonra başıma bir kötü olay daha geldi. Okula top getirmek yasaktı. Biz de yerden pet şişeleri alıyor temizliyor ve oynuyorduk. Bir gün şişemiz tellerin arasından geçip caddeye uçtu. Ben yeni bir şişe gördüm. O şişeyle oynayacaktık. Şişeyi almaya gittim. Şişeyi yerden almak için arkamı döndüm ve birden şişman bir çocuk bana çarptı.Kafam beton merdivenlere çarptı. Kafamın sızladığını fark ettim.Kafama dokundum elime baktığımda elim kan içindeydi.

Öğretmenim anne ve babamı aradı ve bizi arabasıyla hastaneye götürdü. Kafama dikiş attılar. Çok fazla bir şey olmadığı için ertesi gün okula dönmek istedim. Okulda herkese öğretmenimin arabasına bindiğim için hava attım. Bir hafta sonra doktor başımdan bandajı çıkardı ve iyileştiğimi söyledi.

Hakkında Buca Ortaokulu Türkçe Dersi

Buca Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Rüştü ÇAKIR ve öğrencilerinin çalışmalarını kapsar.

Bu habere de bakabilirsiniz.

PAMUK PRENSES’İN ADALETİ / ELVAN YILDIZ

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde  bir varmış bir yokmuş. Günlerden bir gün Pamuk Prenses …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir